Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

Liga mladších žáků
sobota 20. 9. 2014 od 10:00
23:7

Statistiky zápasu

Vyloučení:0:0
Přesilovky: 0:0
Oslabení: 0:0
Domácí vlétli do zápasu ve vysokém tempu a během pár minut si vypracovali pohodlný náskok pěti gólů, jímž donutili třebechovickou střídačku k time outu. Do konce 1. třetiny byl k vidění jednostranný hokej a šance domácích vrcholily vždy přesným zakončením a změnou ukazatele skóre. Ve druhé třetině Jaroměř lehce polevila a dala střelecky čuchnout i hostujícímu celku, který najednou začal bruslit rychleji, hrát agresivněji, přibývalo i šancí, nicméně na gól se třebechovičtí nadřeli daleko více než domácí borci. Po přestávce přišel na led z třebechovické kabiny zcela jiný tým. Hra se přinejmenším vyrovnala, lajny Třebechovic dostávali Jaroměř pod tlak, k vidění byly i krásné osobní souboje, kombinace a i zlepšený výkon brankáře Voříška přispěl k lepšímu hernímu projevu Třebechovic. Nicméně domácí celek pohodlný náskok z předchozích dvou třetin udržel a připsal si vysoké vítězství.

Slovo trenéra:
Myslím, že kluci měli obrovský respekt ze soupeře, jehož kvalitu dokazují i přípravné zápasy. Bohužel až poté, co kluci zjistili, že se dá hrát se soupeřem vyrovnaný hokej, se začalo hrát na obě brány. Škoda, že se nehrálo o dvě třetiny více, protože bojovnost dětí ve druhé polovině zápasu byla úžasná a jsem moc rád že jsem se přesvědčil, že hokej hrát umíme

Slovo vedoucího týmu:
Po organizační stránce bylo vše perfektně připraveno. Včasný příjezd, řádná rozcvička. Za velkou chybu považuji to, že proti nám nastoupili naši kmenoví hráči, kteří hostují u soupeře. Nevím, co při zápase prožívali naši mladí hokejisté, ale i já jsem měl vážný problém se vyrovnat s tím, že proti nám hrají „naši“ Jura a Vašík. Prostě bylo to takové divné a neobvyklé. Za bojovnost, výdrž a statečnost musím našim klukům poděkovat a pochválit je!!!
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
16. 2. 2022 - A tým

Druhý zápas čtvrtfinále v naší režii, rozhodne se v Chocni

13. 2. 2022 - A tým

První čtvrtfinále rozhodla nepovedená druhá třetina

11. 2. 2022 - Klub

Čtvrtfinále play-off KLM

9. 2. 2022 - A tým

Vybojované vítězství znamená postup do čtvrtfinále play-off KLM