Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
2. 6. 2022 - Klub

Zápis z Výroční členské schůze SK Třebechovice p.O. - oddílu ledního hokeje ze dne 2. 6. 2022.

1. Výroční členskou schůzi zahájil předseda oddílu Roman Drašnar a zároveň přivítal všechny přítomné.
2. Byl schválen program VČS v navrženém znění – všemi hlasy.
3. Byl schválen zapisovatel Richard Vodička, ověřovatel zápisu Petr Kocábek a jednací řád VČS v navrženém znění – všemi hlasy.
4. Souhrnná zpráva o činnosti oddílu je uvedena v plném znění v Třebechovickém Haló č. 05/2022.
5. Roman Drašnar podal zprávu o hospodaření oddílu ledního hokeje za minulé období.
6. Na post předsedy oddílu ledního hokeje byl navržen jediný kandidát Roman Drašnar. Volba předsedy proběhla dle jednacího řádu VČS, Roman Drašnar byl schválen všemi hlasy.
7. Nově zvolený předseda oddílu ledního hokeje Roman Drašnar přednesl návrh členů výkonného výboru v tomto složení:
• Lukáš Charousek
• Petr Kocábek
• Richard Vodička
• Vladimír Branda
• Michael Horák
Volba členů výkonného výboru oddílu ledního hokeje proběhla dle jednacího řádu VČS, navržení kandidáti byli zvoleni všemi hlasy.
8. Na Valnou hromadu Sportovního klubu byli nominováni: Roman Drašnar, Petr Kocábek, Richard Vodička, Vladimír Branda, Petr Cihlář. V hlasování byli všemi hlasy schváleni a nominováni na VH SK.
9. V diskuzi Roman Drašnar informoval o stavu Zimního stadionu v Třebechovicích p.O. a stavu žádosti o dotaci na rekonstrukci.
Zástupci Města Třebechovice pod Orebem připravují záložní variantu na částečnou rekonstrukci technologie ZS, bez dalších stavebních úprav.
Provoz ZS je energeticky velmi náročný, řada okolních stadionů bude zvažovat datum zahájení provozu. Provozovatel ZS má fixovány ceny za energie do 7/2023, ale nelze vyloučit navýšení ceny za pronájem.
Roman Šinkovský informoval o dohodě s oddílem HC Opočno na společné přihlášce do soutěže pro nově zřízenou kategorii 9. tříd.
10. Předseda oddílu Roman Drašnar přečetl návrh na usnesení VČS, které bylo následně schváleno všemi hlasy.

Klub
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
16. 2. 2022 - A tým

Druhý zápas čtvrtfinále v naší režii, rozhodne se v Chocni

13. 2. 2022 - A tým

První čtvrtfinále rozhodla nepovedená druhá třetina

11. 2. 2022 - Klub

Čtvrtfinále play-off KLM

9. 2. 2022 - A tým

Vybojované vítězství znamená postup do čtvrtfinále play-off KLM