Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
18. 2. 2020 - Klub

Rozhodnutí STK - kontumace 1. čtvrtfinále

STK provedla na svém mimořádném zasedání dne 18. 2. 2020 kontrolu startu hráčů v KLM – play off a plnění technických norem pro KLM.

STK zjistila, že v utkání H0148 ze dne 16.2.2020 mezi družstvy HC Jaroměř – SK Třebechovice p.O. nastoupil za HC Jaroměř hráč Jan Krištof. Jmenovaný hráč má povolený střídavý start (hostování) do HCM Jaroměř – omezení LJ 19/20. Hráč odehrál v základní části KLM 7 utkání a po 15. 12. 2019 nastoupil ještě za klub HCM Jaroměř, což je v rozporu s plněním TN bodu 11) tím, že nesplnil 30 % odehraných utkání v základní části KLM a nastoupil po 15.12.2019 za jiný klub.

STK dle SDŘ čl. 411 d) kontumuje utkání č. H0148 5 : 0 ve prospěch SK Třebechovice p.O. v souladu s článkem SDŘ 409 bod 1. a 410 b) a přiznává tak vítězství SK Třebechovice p. O. v první sérii čtvrtfinále KLM.

Jelikož se zřejmě očekává i reakce od oddílu, v jehož prospěch byl zápas kontumován, přicházíme s kratičkým komentářem:

Plně si uvědomujeme, v jaké nepříjemné situaci se nacházejí funkcionáři a především hráči HC Jaroměř (nemluvě o dotčeném juniorovi) a dokážeme si představit, jak jim asi je. To je ale asi vše, co k tomu můžeme napsat. Měli jste obrovskou smůlu, že jste něco takového přehlédli, ale tato pravidla byla stanovena již před začátkem soutěže a musí se dodržovat i když se nám to líbí, nebo ne. Nabízí se možná otázka, jestli by nemohla být ona pravidla pro další sezóny v některém ohledu citlivější, jednoduše řečeno "lepší".

Každopádně chceme vyseknout poklonu předsedovi HC Jaroměř, panu Davidovi Křepinskému. Byť konstatuje, že v daném případě jsou taková pravidla hodně krutá, uznává vzápětí jednoznačnou chybu oddílu, který si tuto věc měl pohlídat. Myslíme, že toto by jen tak někdo nedokázal. A již jsme také v minulých letech byli svědky úplně jiných reakcí představitelů některých klubů. Vidíme, že Jaroměř má nejen spoustu mladých šikovných hokejistů (což jim může závidět většina klubů KLM), ale i předsedu na svém místě, předsedu, který opravdu velice dobře reprezentuje svůj oddíl.


Informace ze stránek HC Jaroměř


Klub
7. 3. 2020 - 12:19
Ročník 2012 - povedený víkend na turnaji v Hronově
Kluci v úvodu svého prvního zápasu dokonale zaskočili favorita (a pozdějšího vítěze) z hradeckého Mountfieldu, když po první třetině šli do trháku 5:1; později se hradečtí probudili a naše šmudlíky, kteří však až do konce srdnatě bojovali, přetlačili 12:8. Potom se pak snažili i v dalších dvou zápasech, s domácím Hronovem a Novým Městem n. Metují, v nichž předvedli řadu pohledných akcí, stejně tak jako náš brankář povedených zákroků, byť výsledkově v obou zápasech mírně podlehli. Své si vynahradili při nájezdech, v nichž ve dvou za tří sérií uspěli. Pěkné druhé místo pak obsadili v závěrečném běhu. Díky všem (dětem i rodičům).
7. 3. 2020 - 12:16
Ročník 2010 - na turnaji v Hronově kluci zářili
Kluci nastoupili v prvním zápase na turnaji v Hronově proti výběru 2 kluků z Náchoda, 2 kluků z Trutnova a 2 kluků z Opočna. I přes urputnou snahu jsme tahali v zápase za kratší konec. Podařilo se nám alespoň vyhrát v dovedností soutěži, v nájezdech. V druhém zápasu jsme hráli proti domácím a podařilo se nám celou dobu zápas kontrolovat. K rozhodujícímu zápasu jsme nastoupili proti Novému Městu. Vedli jsme 3:0, pak přestali hrát a hned to bylo 3:5. V poslední třetině jsme do toho šlapali a konečné skóre 8:5. Kluci si celkově odvážejí vítězství v turnaji, protože opanovali všechny dovednostní disciplíny. Velka gratulace! Dnes jste předvedli vážně týmový výkon.
1. 3. 2020 - 14:44
Úspěšný týden přípravky
Dlouho jsme nepřinesli nové zpravodajství od dětské kategorie. Tak slyšte report z úspěšného víkendu a minulého týdne. Hlavní událostí víkendu byl bezpochyby nedělní zápas našeho A týmu. Gratulujeme klukům k vítězství a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Čtvrtfinálová série je 1:1 a vše otevřené. U dětského hokeje kluci nezaháleli. Už v pondělí hrál ročník 2009 dohrávku v Novém Městě n. M.. Kluci poprvé hrali 3x20min čistého času a byl to zápas dost fyzicky náročný. Kluci vše zvládli a po velmi dobrém výkonu si odvezli výhru. V úterý kluci ročníku 2009 měli dohrávku zápasu s Mountfield HK. Hrálo se klasicky 3x15min. Zápas se nám tolik nepovedl a ubojované vítězství o jednu branku neodpovidalo naší předvedené hře. Hrálo se i o víkendu. V sobotu ročník 2011 vyrazil do Hronova a po nadstandardním výkonu veze letos první double výhru ze zápasu s Opočnem a domacim Hronovem. Především s Hronovem byl vidět moc hezký hokej z obou stran. V příspěvku krátké video ze zápasu. V neděli přivítali doma MŽ soupeře z Chrudimi. Zápas se nevyvíjel výsledkové dobře, brzo jsme prohravali 0:1 a ve druhé třetině už 0:2. Klukům se podařilo vzápětí skórovat a výsledek zvrátit na remízu 2:2. Gratulujeme! Příspěvek na FB - včetně videa ze zápasu
1. 3. 2020 - A tým

Vyrovnání semifinálové série zařídil hattrickem Zahradník

26. 2. 2020 - A tým

Úvodní zápas semifinále rozhodl favorit v prostřední části

19. 2. 2020 - A tým

Zasloužené vítězství a postup do semifinále

18. 2. 2020 - Klub

Rozhodnutí STK - kontumace 1. čtvrtfinále