Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
19. 12. 2019 - Mládež

Přípravka veze zlato z turnaje v Hronově

Ve čtvrtek požádali kluci ročníku 2009 o uvolnění ze školy a vyrazili na velký turnaj do Hronova. Čekali nás soupeři z Nového Bydžova, Dvora Králové, Jaroměře, Nové Města a Hronova. Hrál se sice "jen" minihokej, ale v obrovském tempu a nasazení. Akce střídala akci a brankáři se zapotili jako už dlouho ne.

Kluci zahájili zápasem proti Jaroměři, kde především velmi silný gólman soupeře zajistil vyrovnaný stav. I v druhém zápase s Novým Městem jsme sice nemuseli dotahovat skóre, ale moc prostoru na vydechnutí nebylo. Třetí zápas s Bydžovem už byl jasnější a zbylé dva zápasy kluci nedovolili zdramatizovat pořadí v celkové tabulce, i když soupeři byli velmi urputní.
Od začátku jsme si vytyčili jasný cíl, výhru. Kluci tomu dali vše a především díky hráčům z první lajny (Šrámek, Vondruška a Šinkovský), s výraznou podporou výrazných hráčů druhé a třetí lajny (Čuda, Krpata, Kříž, Beránek, Doksanský a Cihlář) a s jistými oporami v brance (Berila a Štursa) kluci nepoznali porážku. Z Hronova tak vezeme do Třebechovic zaslouženě největší pohár a zlaté medaile.
Velká gratulace všem!

Video ze zápasu

Video ze slavnostního dekorování vítězů

Klub
2. 1. 2020 - 20:11
Třikrát vítězství pro SK Třebechovice !!!
Druhý den v roce strávili kluci ročníku 2009 na domácím turnaji. Posíleni o tři kluky z HK sehráli zápasy proti velmi silným soupeřům z Chrudimi, Žďáru na Sázavou a Lomnici nad Popelkou. Hrálo se 2 x 20min systémem každý s každým. Po skončení hokejových utkání jsme se přesunuli do tělocvičny, kde na kluky čekal privátní závod v Gladiator Race. Trať GR nebyla vůbec jednoduchá, nejlepší na ni strávili necelé 3minuty a překonávali 17 překážek. Trenéři SK Třebechovice kladou velký důraz na všestrannou sportovní přípravu dětí a dnešní turnaj a především překážkový závod to potvrdil. Kluci z SK Třebechovice vyhráli hokejový turnaj, vyhráli i týmovou soutěž v GR a obsadili první dvě individuální místa v GR. To si zaslouží opravdu veeeelkou gratulaci.
29. 12. 2019 - 20:12
Turnaj Hronov - 2010
Před koncem roku zajeli kluci ročníku 2010 a 2011 na turnaj v Hronově. Na předvedené hře byla dost znát pohodová sváteční atmosféra a tak z pěti týmu každého ročníku vezeme "jen" 3. misto kluků ročníku 2011 a 4. místo pro 2010.
28. 12. 2019 - 20:12
MŽ - skvělá reprezentace v Hronově
Mladší žáci dnes obsadili krásné třetí místo na vánočním turnaji v Hronově, kterého se zúčastnili hráči z České Třebové, Chebu, Vimperku, Ostravy a Hronova. Gratulujeme 👏
15. 1. 2020 - Mládež

Týden hokeje na ZS v Třebechovicích p.O.

22. 12. 2019 - A tým

Závěrečný zápas v kalendářním roce 2019 rozhodly až nájezdy

19. 12. 2019 - A tým

Po vyrovnaném souboji se radovali šťastnější domácí

19. 12. 2019 - Mládež

Přípravka veze zlato z turnaje v Hronově