Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
4. 4. 2024 - Mládež

​Sezóna 2023-24 - 9. třída

Letošní sezóna začala klukům mírným administrativním dramatem, kdy přislíbená spolupráce na kategorii 9. třída s jiným týmem v kraji nevyšla, a tak jsme na poslední chvíli kategorii přihlásili jako SK Třebechovice sami. Kategorii odehráli kluci ročníku 2009, příležitostně doplněný o tři hráče mladšího ročníku 2010. Sezóna nám začala tradičním soustředěním v srpnu, tentokrát ve sportovním areálu v České Třebové. Kvalitní soustředění stálo za úspěšným vstupem do letošní sezóny a po třetině sezóny jsme okupovali druhé místo, které mohlo být vstupenkou do soutěže o účast v Extralize 9. tříd.

Bohužel po slibném začátku nás začaly trápit vleklé zdravotní problémy hráčů a několik zápasů jsme museli sehrát ve výrazně oslabené sestavě. Několikrát jsme museli síly rozdělit a nejlepší hráče kategorie poslat na výpomoc do Dorostu.

V sezóně jsme odehráli celkem 28 zápasů, ale jelikož hodně kluků pravidelně nastupovalo i za Dorost, zápasová porce za letošní sezónu se u některých dostala až na číslo 50 a to je již skutečně velké nasazení.

Hráči předváděli po celou sezónu pěkný hokej, plný nasazení, bojovnosti a sezónu zakončili na skvělém 4. místě. Jako měřítko úspěchu jsme si vytyčili skončit do 3. místa, ale i tak to není zklamání. Na třetím místě skončila HC Chrudim, kterou jsme v sezóně dokázali 3x porazit.

Závěrečné zápasy sezóny si kluci zpříjemnili účastní na dvoudenním turnaji v Blansku, kde prohráli v jediném zápase, tom finálovém proti Třebíči a vezou do Třebechovic krásné druhé místo. Více důležité ale je nadšení, zábava a pevný tým, který po celou sezónu fungoval skvěle a v kabině jsme si mohli užít spoustu zábavy.

Za celou sezónu bychom velmi rádi poděkovali trenérovi Honzovi Čudovi a vedoucímu týmu Honzovi Křížovi. Oba kluci „odtáhli“ jak kategorii 9. třída tak i kategorii Dorost.